E-nõuanne

E-konsultatsioon on nõustamine veebi vahendusel kirja teel. See on kiire ja mugav viis suhtlemiseks ning ühtlasi aitab säästa õigusbüroosse mineku-tuleku-aega. Plussiks on kindlasti ka see, et nõuanne jääb Sulle kirjalikult ja vajadusel saad seda uuesti lugeda.

Kõigile see vorm kindlasti ei sobi. Neile, kes vajavad silmast-silma konsulteerimist, soovitan advokaaditeenust. Meil on palju häid õigusbüroosid, kuhu abi saamiseks võib pöörduda. Kui Sa aga väärtustad oma aega ja Sulle sobib veebisuhtlus, võid küsimuse, probleemi või oma loo kirja panna ja mulle saata. Vajadusel küsin täpsustavaid andmeid lisaks.

 Kui soovid konsultatsiooni, täida palun allolev vorm pannes kirja oma andmed ja e-posti aadressi. Seejärel vali kas lihtne küsimus või põhjalikum konsulteerimine ning pane oma küsimused või lugu kirja ja saada ära. Vastan Sulle kiiresti.

Veebikonsultatsioon maksab üldjuhul 25 eurot. Konsultatsiooni saamiseks palun pane oma küsimused või juhtum kirja nii, et need sisaldaksid kõiki olulisi andmeid ja tõest informatsiooni, sh kuupäevi ja fakte. Vastuse andmisel tuginen Sinu poolt esitatud andmetele ja eeldan nende õigsust. Arve esitan Sulle koos vastuskirjaga.

Saada oma küsimused alljärgneva vormi kaudu: